Yükleniyor
Trendlog Uluslararası Taşımacılık /l\ Trendlog Logistics
Çalışma Saatleri

Copyright ©2020 Trendlog Uluslararası Taşımacılık /l\ Trendlog Logistics

Astana Nakliye Konusunda Tecrübe Sahibi

            Üretilen ürünlerin satışı, nakliye ile mümkündür. Uluslararası ticaretin en önemli unsuru olan ve profesyonel çözüm gerektiren uluslararası nakliyat seçenekleri, son model araç filosu gerektiren sektörlerin başında gelmektedir. Trenlog, bu konuda yılların tecrübesiyle çözüm üretmeye devam etmektedir. Etkili, pratik ve konusunda profesyonel hizmet seçeneklerini bir araya getiren firma, konusunda deneyimli eleman kadrosu ile problemsiz Astana nakliye işlemi gerçekleştirmektedir. Hizmet kalitesini sürekli artıran, yılda on bin ton taşıma kapasitesine sahip firma, İstanbul ilinden çıkarak, Rusya, Çin, Kazakistan, Kırgısiztan, Özbekistan ve Tacikistan gibi ülkelerin yanı sıra Türkmenistan, Ukrayna ve Ermenistan gibi ülkelere de nakliye hizmeti sunmaktadır.

  Nakliye Konusunda Etkili Çözüm Seçenekleri Sunuluyor

            Ürün taşıma hizmetleri konusunda, ürünün problemsiz taşınması, firmanın çalışma prensipleri arasındadır. Ürünün özelliklerine göre özel araç tahsisi, ürünün doğru yüklenmesi ve ürünün zamanında ulaştırılması, firmanın çalışma seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Hizmet kalitesini sürekli artıran şirket, gıda taşıma işlemlerinde, özel soğutmalı araç seçeneklerini tercih etmektedir. Soğuk hava kategorisindeki bu özel araçlar, -5 ile + 18 derece arasında sıcaklık ayarına sahip araçları tercih etmektedir. Bu araçların kullanımında, konusunda deneyimli şoförler tercih edilmektedir.

            Şoförler uluslararası taşıma konusunda problem teşkil etmeyen ve gerekli belgelere sahip kişilerden oluşmaktadır. Bölgesel nakliye hizmetleri kategorisinde çözüm üreten şirket, taşıma yapılan ülkelerin değişik noktalarına, şubeleri yardımıyla veya partner firmalarla bölgesel nakliye gerçekleştirmektedir. Parsiyel Astana nakliye hizmetleri kategorisinde çözüm üreten firma, bir güzergah üzerindeki noktalara ürün teslimatı gerçekleştirmektedir. Komple taşıma, soğuk hava kategorisinde taşıma, endüstri kategorisinde taşıma ve teknolojik ürün taşıma seçenekleri, özellikle tercih edilmektedir. Tekstil ürünlerinin taşınması, gıda taşıma seçenekleri, otomotiv kategorisindeki özel taşıma seçenekleri ve sağlık ürünleri sevkiyatı, firmanın uzmanlık alanına girmektedir. Hizmette kaliteyi tercih eden bütün firmalar için, ürüne özel taşıma seçenekleri firmanın araç filosunda bulunmaktadır.

  Araçlar Bakımlı ve Her Zaman Göreve Hazır

            Güncel hizmet anlayışını tercih eden konunun uzmanı firma, bu kategoride istenilen etkili taşıma hizmetlerini, problemsiz bir şekilde çözmeye devam etmektedir. Ürünün özelliklerine göre Astana nakliye seçeneklerinin yanı sıra, ürünün yapısına göre taşıma işlemleri, bu kategoride değerlendirilmektedir. Hizmet prensiplerini güncellemeye devam eden firma, otomotiv, sağlık, gıda, endüstri, tekstil ve teknoloji gibi birçok alanda, ürüne özel taşıma seçenekleriyle çözüm üretmeye devam etmektedir.

 

            Parsiyel, bölgesel, komple, soğuk hava, endüstri, teknolojik, tekstil, gıda, dayanıklı tüketim malları, otomotiv ve sağlık ürünleri gibi konularda çözüm üreten firma, özel araç seçenekleriyle çözüm üretmeye devam etmektedir. Hizmet kalitesini sürekli olarak genişletmeye devam eden firma, bu kategoride uzman şoför seçenekleriyle, güvenli taşıma gerçekleştirmektedir. Nakliye dünyasının en etkili araçlarını filosunda bulunduran şirket, paketleme konusunda da ürün özelliklerini dikkate almaktadır. Dış etkenlere karşı dayanıklı olan kapalı kasa araç seçenekleri, yağmur, kar ve fırtına gibi etkenlerin zararlarından ürünlerinizi korumaktadır.