Yükleniyor
Trendlog Uluslararası Taşımacılık /l\ Trendlog Logistics
Çalışma Saatleri

Copyright ©2020 Trendlog Uluslararası Taşımacılık /l\ Trendlog Logistics

Bişkek Parsiyel Nakliyeciliğinde Uzman İşi

  Sanayi devrimi ile birlikte karasal taşıma işlemlerinde devrim meydana getiren yük araçları, günümüzde ülkeler arası ticaretin önemli bir ayağını teşkil etmektedir. Trenlog, bu kategoride İstanbul merkezli çalışarak, Türkmenistan, Tacikistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgısiztan, Ermenistan, Rusya, Çin ve Ukrayna gibi ülkelere nakliye hizmeti vermektedir. Teknolojinin gelişmesi ile yeni araçları filosuna katmaya devam eden firma, bu konuda etkili çözüm seçeneklerini değerlendirerek, ürünleri özelliklerine göre taşımaktadır.

  Soğuk hava taşıma işlemlerinde, gıdanın koruma sıcaklığı özel olarak belirlenmektedir. Otomotiv taşıma hizmetleri kategorisinde, bu kategoriye özel uzun araçlar tercih edilmektedir. Dayanıklı tüketim malları, gıda, tekstil, teknoloji, endüstri, soğuk hava, komple, Bişkek parsiyel ve bölgesel kategorilerdeki taşıma seçenekleriyle, nakliye sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır. Sektöründe öncü olan Trenlog, Uluslararası nakliye sorunlarını tam anlamıyla çözüme kavuşturmaktadır. Hizmet kalitesini sürekli geliştirmeye devam eden firma, Almatı ve petrovlovsk gibi bölgelerde şubeye sahiptir. Bu şubeler sayesinde bölgesel dağıtım gerçekleştirmektedir. Ayrıca, partner firmalardan da yardım alınmaktadır.

 Bölgesel Bişkek Parsiyel Taşıma Çözümleri

  Ülkeler arası taşıma seçeneklerinin yanı sıra, taşıma işleminin gerçekleştirildiği ülkelerde, değişik bölgelere sevkiyat işlemleri de problemsiz gerçekleştiriliyor. Firma ülkeler arası nakliyatta, güzergah üzerinde bir çok noktaya Bişkek parsiyel taşıma işlemini problemsiz gerçekleştiriyor. Taşıma işlemlerinde transfer kategorisinde, partner firmalardan destek alınmaktadır. Donmuş gıda ve diğer gıda seçenekleri, kimyasal ürünler, teknolojik hassas ürünler, tekstil kategorisindeki ürünler, gıda ürünleri ve sağlık ürünleri, taşıma kategorisindeki özel araçlarla taşınmaktadır.

  Bölgesel taşıma konusunda deneyimli olan Trenlog, yağmur, kar ve benzeri dış etkenlere karşı ürünlerinizi tam anlamıyla koruyan kapalı kasa araç filosuna sahiptir. Frigolu araçlarla, donmuş gıdalardan kuru bakliyatlara kadar birçok gıda seçeneğini, firma problemsiz bir şekilde taşımaktadır. Taşıma yaptığı ülkenin iklimine göre gerekli bütün önlemleri alan firma, ürünün özelliklerine göre önlem almaktadır. Ürünün saklama koşulları, güvenli taşıma kategorisinde özellikle takip edilmektedir. Araçların sanayi bakımları ve diğer bakım işlemleri, düzenli bir şeklide takip ediliyor. Vergi, sigorta, sanayi bakımı ve resmi işlemler, prosedüre göre takip edilmektedir.

 Konusunda Deneyimli Eleman Kadrosu İle Bişkek Parsiyel Taşıma Hizmeti

  Firma, son model ve etkili araç filosu ile taşıma işlemini gerçekleştirmenin yanı sıra, bu araçları kullanacak deneyimli elemanlarla taşıma işlemini problemsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Konusunda deneyimli eleman kadrosu ile çözüm üretmeye devam eden şirket, disiplinli çalışma teknikleriyle çözüm üretiyor. Bütün işlemleri resmi olan ve uluslararası nakliyat konusunda problem teşkil etmeyen şirket, gerekli bütün izinleri almaktadır. Nakliyat hizmetlerinde adından sıkça söz ettiren Trenlog, filosunu sürekli güçlendirerek, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir.

  Zamanla yarışan firma, bu konuda gerekli bütün hizmet çözümlerini, güncelleyerek sunmaya devam etmektedir. Bişkek parsiyel seçenekleri dahil olmak üzere, diğer bütün noktalara problemsiz taşıma seçeneklerini bir araya getiren firma, hizmette kaliteyi tercih ederek, çözüm üretmeye devam etmektedir.