Yükleniyor
Trendlog Uluslararası Taşımacılık /l\ Trendlog Logistics
Çalışma Saatleri

Copyright ©2020 Trendlog Uluslararası Taşımacılık /l\ Trendlog Logistics

Güvenilir Bişkek Taşıma Hizmeti

            Nakliyatta en önemli konulardan biri kuşkusuz araç, eleman ve taşıma yöntemleridir. Ayrıca zamana karşı yarışarak zamanında yük teslimatı da çok önemlidir. Trenlog, yarım asra yakın tecrübesiyle, İstanbul merkezli, Rusya, Çin, Ermenistan, Kazakistan, Kırgısiztan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna, Belarus ve Özbekistan gibi ülkelere taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Karadan Bişkek taşıma işlemleriyle çözüm üreten firma, yılın her gününde, bütün hava koşullarında, aynı performansla çözüm üretmeye devam etmektedir. Hizmette kaliteyi tercih eden Trenlog, BDT ülkelerine güvenli bir şekilde nakliye hizmeti sunmaya devam etmektedir.

  Uluslararası Nakliyede Çözüm Üretiyor

            Ülkeler arası taşıma işlemlerinde, izinli çalışan ve bütün işlemlerinde resmiyete göre hareket eden Trenlog, bu konuda güvence vermektedir. Bu ülkelerde şubesi olan firma, bu şubeler vasıtasıyla kargo usulü uzak noktalara taşıma sağlayabilmektedir. Bölgesel özelliklere sahip olan bu Bişkek taşıma işlemlerinde, partner firmalardan da yardım alınmaktadır. Müşteri memnuniyetini beraberinde getiren bu taşıma işlemlerinde, firma yeni ve etkili araç filosu ile çözüm üretmeye devam etmektedir.

            Profesyonel hizmet anlayışını tercih eden bu firma, parsiyel taşıma hizmetleri kategorisinde, ekonomik çözümler de sunmaktadır. Küçük eşya seçeneklerini belli bir güzergah üzerinde taşıma yapan araçlara yerleştirilmektedir. Bu küçük eşyalar, güzergah üzerinde bırakılması istenen noktalara bırakılmaktadır. Komple taşıma seçenekleriyle, bir şirketin bütün malları, bir noktaya ulaştırılmaktadır. Parsiyel taşıma seçenekleri kategorisinde çözüm üreten şirket, komple kategorisinde de başarılı çözümler üretiyor.

  Hizmette Özel Seçenekler

            Pratik araç filosu ile taşıma işlemi gerçekleştiren şirket, soğuk hava taşımacılığı konusunda çözüm üretmeye devam ediyor. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip araç filosu ile bu kategoride çözüm üreten firma, güncel taşıma seçenekleri sunuyor. Gıda, kimyasal ve sağlık ürünleri kategorisinde, belli bir sıcaklıkta taşınması gereken ürünler, Soğuk hava taşıma seçenekleriyle taşınmaktadır. Sıfırın altında 5 derece ile 18 derece arasında sıcaklık değerleri kategorisinde taşıma gerçekleştiren özel araç filosu, soğuk hava taşımacılığı konusunda çözüm üretmeye devam etmektedir. Endüstri ürünleri taşıma işlemleri, Teknolojik ürünlerin taşınması, Tekstil ürünlerin taşınması ve dayanıklı tüketim mallarının taşınması, Trenlog kategorisinde problemsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Gıda, sağlık ve otomotiv sektörüne özel taşıma seçenekleriyle çözüm üreten şirket, kötü hava koşullarına karşı etkili taşıma seçeneklerini bir araya getirmektedir.

  Ürüne Özel Nakliye Hizmeti

            Taşınacak eşyanın veya ürünün temel özellikleri, taşıma kategorisini belirleyen en önemli hususlardır. Belli bir sıcaklıkta taşınması gereken ürünler, hassas olduğu için özel kutulama tekniği ile taşınması gereken ürünler, Trenlog ile problemsiz taşınmaktadır. Uluslararası kategoride gerekli bütün resmi izinlere sahip firma, eşya güvenliği konusunda çözüm üretmeye devam etmektedir. Zamanında yükün teslimatı ve zamanında yükün alımı gibi konularda çözüm üreten firma, kurumsal kimlik anlayışı ile güvenli taşıma seçeneklerini bir araya getirmektedir. Bişkek taşıma konusunda gerekli bütün çözümleri, firmanın müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.