Yükleniyor
Trendlog Uluslararası Taşımacılık /l\ Trendlog Logistics
Çalışma Saatleri

Copyright ©2020 Trendlog Uluslararası Taşımacılık /l\ Trendlog Logistics

Kırgızistan Taşıma Hizmetlerinde Güncel Çözüm

            İstanbul merkezli olan ve yarım asra yakın nakliye sektöründe çözüm üreten Trenlog, BDT ülkelerine olan nakliye hizmetlerinde, güncel ve etkili çözümleri bir araya getirmektedir. Hizmet kalitesini sürekli olarak genişletmeye devam eden firma, bu kategoride profesyonel araç seçeneklerine sahiptir. Kapalı kasa araçlar, sağlık, gıda, endüstri, tekstil, dayanıklı tüketim malları ve benzeri ürünleri sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Hizmet kalitesini sürekli olarak genişletmeye devam eden konunun uzmanı firma, uluslar arası Kırgızistan taşıma işlemlerinde uzman hizmet seçenekleri ile çözüm üretmeye devam etmektedir.

  Kırgısiztan Taşıma Hizmetlerindeki Araçlar Son Model

            Trenlog kategorisindeki bütün araçlar, son model özelliklere sahiptir. Pratik, etkili ve konusunda deneyimli kadro ile çözüm üretmeye devam eden firma, bölgesel Kırgızistan taşıma işlemlerinde, taşıma yapılan ülkelerdeki şubeleri yardımıyla farklı noktalara transfer gerçekleştiriyor.

            Ayrıca, partner firmalar da bu kategoride destek vermektedir. Parsiyel hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen firma, Çin ve Rusya gibi büyük devletlerin yanı sıra, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, Ermenistan ve Ukrayna gibi ülkelere de nakliye gerçekleştiriyor. Parsiyel taşıma işlemlerinde, yol üzerindeki farklı noktalar küçük çaplı eşya nakli gerçekleştirmektedir. Bu yöntem, nakliye dünyasının en ekonomik seçenekleri arasında yer almaktadır. Hizmet kalitesini sürekli olarak genişletmeye devam eden firma, bu konuda gerekli olan bütün çalışma kriterlerine sahiptir. Araç bakımı, işinin ehli şoförler ve güvenli taşıma seçenekleri firmanın çalışma prensibini meydana getirmektedir.

  Konusunda Deneyimli Kırgızistan Taşıma Hizmeti Sunuyor

            Resmi taşıma seçeneklerinin yanı sıra, bu konuda profesyonel hizmet kalitesini bir araya getiren şirket, komple taşıma işlemlerinde, bir firmanın bütün taşıma işlemlerini tek bir araçla gerçekleştiriyor. Bu işlemde, transfer işlemi gerçekleştirmeden istenilen noktaya direkt taşıma işlemi yapılıyor. Soğuk hava taşıma işlemlerinde de, ürünlerin kalitesini korumak için özel kapalı kasa araçlar tercih edilmektedir. Bu araçların kasaları, istenilen ısı derecesine ulaşabilmektedir. -5 derece ile + 18 derece arasındaki sıcaklarda taşınabilecek bütün gıdalar, problemsiz taşınabilmektedir. Frigolu taşıma seçenekleri dahilinde gerçekleşen soğuk hava taşıma işlemleri, bu kategorinin en önemli seçenekleri arasında yer almaktadır.

            Endüstri, teknoloji, tekstil, gıda, dayanıklı tüketim malları, otomotiv ve sağlık ürünleri kategorisinde, ürünün kalitesini koruyacak özel araçlar tercih edilmektedir. Ürün özellikleri, taşıma aracının özellikleri ve bu konuda deneyimli şoför, nakliye hizmetinin önemli konuları arasındadır. Aracın bakımı, vergisi, eleman ücreti ve diğer bütün masrafları firmaya aittir. Müşteriler sadece nakliye ücreti ödemektedir. Uzun yol deneyimli şoför kadrosu ile, BDT ülkelerine gerçekleştireceğiniz bütün nakliye işlemlerinde, uzman çözüm seçenekleri tercih edilmektedir.

            Araçların yenilenmesi konusu, bu kategoride takip edilen önemli konular içerisinde yer almaktadır. Kırgızistan taşıma hizmetinin başarılı ve etkili bir şekilde gerçekleşmesi için, bütün hava şartlarına karşı dayanıklı araç filosu ile çözüm üreten Trenlog, bu kategoride gerekli bütün önlemleri alarak, dört mevsim aynı performansla taşıma hizmeti sunmaya devam etmektedir.