Yükleniyor
Trendlog Uluslararası Taşımacılık /l\ Trendlog Logistics
Çalışma Saatleri

Copyright ©2020 Trendlog Uluslararası Taşımacılık /l\ Trendlog Logistics

Profesyonel Taşıma Hizmeti

            Gıda sektöründe taşınması problem olan bütün ürünleri, profesyonel taşıma hizmetleri kategorisinde, soğutucu özelliklere sahip araçlarla, pratik bir şekilde taşıyoruz. Taşınan yükün güvenliği, en iyi şekilde istifleme ve zamanında yükün teslimatı, çalışma prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Her gıdanın taşıma kapasitesi bulunmaktadır.

            Özel yöntemlerle gerçekleştirilen Kazakistan taşıma işlemlerinde, söz verilen zamanda teslimat ve eşya güvenliği en önemli konular içerisinde yer almaktadır. Konusunda deneyimli şoför ekibimizle, uzun yol kategorisinde güvenli hizmet seçenekleri hazırlıyoruz. Hizmet kategorisinde, bütün hava koşullarında aynı performansı sergileyen ekibimiz, mesai anlayışı dışında hareket etmektedir. Resmi izinler ve bu sektörde gerekli hale gelen özel tedbirler, firmamız tarafından en iyi şekilde takip edilmektedir.

  Soğuk Hava Taşımacılığı

            Bu kategoride, 5 derece ile + 18 derece arasında sıcaklık kategorisinde taşınması gereken gıdalar, özel kapalı kasa araçlarda taşınmaktadır. Bu hizmette, gıdanın bozulmadan taşınabilmesi için en uygun sıcaklık ortamı meydana getirilmektedir. Frigolu Kazakistan taşıma kategorisinde özel olarak tasarlanan yük araçlarımız, uzun mesafede, gıdaları güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırmaktadır. Özel tasarlanan frigolu taşıma kategorisindeki araçlarımız, dört mevsim pratik kullanım seçeneklerine sahiptir. Etkili, pratik ve profesyonel taşıma seçenekleri kategorisinde, güvenli ve garantili taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

  Parsiyel Taşıma Hizmeti

            Kazakistan ve Rusya tarafından Türkiye’ye veya Türkiye’den Kazakistan ve Rusya tarafına, Kazakistan taşıma hizmeti esnasında, bir aracın birden fazla müşteri tarafından kullanılması ile meydana gelen parsiyel taşıma hizmeti, bir güzergah üzerinde farklı noktalara eşya bırakma işlemidir. Tonaj kuralları, eşyaların güvenli bir şekilde paketlenmesi ve istiflenmesi, bu kategoride profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Söz verilen zamanda eşyaların teslimatını çalışma prensibi haline getiren şirketimiz, parsiyel taşıma işlemleriyle, kaliteli çözüm yöntemlerini bir araya getirmektedir. Ekonomik özelliklere sahip olması nedeniyle bu taşıma hizmetleri oldukça popüler bir seçenektir.

  Komple Taşıma Hizmeti

            Bu hizmette bir araç bir müşteriye tahsis edilmektedir. Sözleşmede belirtilen saatte yola çıkan araçlarımız, yine sözleşmede belirtilen saatte varış noktasına ulaşmaktadır. Güvenli paketleme, profesyonel istifleme işlemleri ve güvenli taşıma seçenekleri, bu kategoride de özenle takip edilmektedir. Taşıma işlemlerinde, eşyalar özelliklerine göre paketlenmektedir. En uygun araç seçeneği, en iyi paketleme yöntemleri ve güvenli istifleme tercihleri, kaliteli taşıma hizmetimizin özellikleri arasında yer almaktadır. Nakliyat kategorisinde, pratik çözümleri ve yeni taşıma seçeneklerini takip eden firmamız, yeni ve etkili özelliklere sahip araçlarla profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.

 Bölgesel Hizmet

            Uluslararası taşıma işleminin yanı sıra, ülke içerisinde bölgesel taşıma işlemleri de bu kategoride profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Bölgesel taşıma hizmetlerinin etkili bir şekilde çözümlenmesi ile birlikte, bu kategoride taşıma kapasitesi daha geniş bir alanda problemsiz bir şekilde çözümlenmektedir. Pratik, etkili ve profesyonel taşıma hizmetlerinde, bölgesel çözümler başarılı sonuçların elde edilmesinde birinci derecede rol oynamaktadır.