Orta Asya Taşımaları

Orta Asya taşımalarında en önemli konulardan biri kuşkusuz araç, eleman ve taşıma yöntemleridir. Ayrıca zamana karşı yarışarak zamanında yük teslimatı da çok önemlidir.

Trendlog, yarım asra yakın tecrübesiyle, İstanbul merkezli, Rusya, Çin, Ermenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna, Belarus ve Özbekistan gibi ülkelere taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Ülkeler arası taşıma işlemlerinde, izinli çalışan ve bütün işlemlerinde resmiyete göre hareket eden Trendlog, bu konuda güven vermektedir.

Yükün güvenli bir şekilde taşımacılık için elverişli bir araca yüklenmesi ve sağlam bir şekilde gideceği adrese ulaştırılması son derece önemlidir. Taşımacılığın güvenli ve sürekli bir şekilde yapılabilmesi için doğru hizmeti almak son derece önem taşımaktadır. Uluslararası taşımacılık söz konusu olduğunda ise kanunun gerektirdiği tüm kuralları yerine getirmek daha çok önem kazanmaktadır. Gıda taşımacılığı, tekstil ürünü taşımacılığı, endüstri taşımacılığı gibi çeşitli taşımacılık hizmetlerinde yurt dışına taşımacılığın yapılması ile üretim sektörünün uluslararası düzeyde hizmet sunabilmesi de desteklenmektedir. Nakliyat hizmetleri son derece önemli bir hizmet alanını oluşturmaktadır.

Nakliyat hizmeti verilirken tüm işlemler düzenli ve disiplinli bir şekilde yapılmaktadır. Öncelikle taşıması yapılacak olan ürünün özellikleri hakkında bilgi edinilmektedir. Bu bilgi doğrultusunda ürünün en güvenli şekilde taşınabilmesi ve güzergah için uygun olan araç belirlenmektedir. Bu araca ürünlerin son derece profesyonel bir şekilde yüklenmesi ile hem yükleme indirme sırasında hem de taşıma sırasında zarar görmesi önlenmektedir. Aynı zamanda tüm araçların bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması ve yolculuğa deneyimli ve güzergahı bilen şoförlerin çıkarılmasına özellikle dikkat edilmektedir. Böylece taşımanın çok daha güvenli bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

İthalat ve ihracat seçeneği dahilinde günümüze Türkiye üzerinden Kazakistan’a çok sık bir şekilde nakliye gerçekleştirilmektedir. Ancak bu işlem gerçekleştirilirken mutlaka bu konuda profesyonel şoförler eşliğinde uzman çalışanlar ile birlikte, risk minimum seviye indirilmesi suretiyle yapılması gerekmektedir. Zira Kazakistan bölgesi oldukça engebeli dağlık alanları sahiptir ve yol konusunda da mutlaka bu bilgiyi iyi bilen kişiler bünyesinde nakliye işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Özellikle yol durumu araç hakkındaki tüm detaylı bilgiler mail aracılığıyla ya da diğer teknolojik sistemler dahilinde mutlaka düzenli şekilde ulaştırılmalıdır. Hangi taşımacılık şekli olursa olsun mutlaka yüklerin çeşidine bağlı olarak sigorta detaylı bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Kontrollü bir süreç kapsamında çıkış noktasından varış bölgesine kadar mutlaka eksiksiz bir çalışma sağlanmalıdır. Bu şekilde bir ithalat ya da ihracat seçenekleri dahilinde Kazakistan nakliye hizmeti tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir ve bu engebeli yollar eşliğinde nakliye doğru şekilde adrese ulaştırılır.

Trendlog Uluslararası Taşımacılık iletişim: +90 850 218 10 20

E-POSTA: info@trendlog.com.tr

Leave a Reply