Komple Taşımacılık dünya ülkelerinde FTL olarak anılmaktadır. Bu kısaltmanın anlamı Full Track Load Türkçe karşılığına bakınca bir aracın kamyon, tır vb. yük taşıma kapasitesini tam olarak ağırlık veya hacim kaplayan yük anlamı karşımıza çıkmaktadır. Adı üstünde, eğer bir taşıma aracını tamamen dolduracak bir yük taşıma işleminiz varsa sizin için kullanılması en mantıklı yol komple taşımacılık hizmetidir

Bu hizmetin avantajlı olmasının nedeni ise normal şartlarda parça parça nakliye hizmetiyle göndereceğiniz bir eşyanın tek seferde hiç durmadan gideceği yere taşınması işlemidir. Komple taşımacılık hizmeti size maliyet zaman ve hız açısından avantaj kazandıracaktır.

Trendlog Uluslararası Taşımacılık olarak; Türkiye, Kazakistan, Rusya, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan, Moğolistan, Çin (Horgos) ülkeleri arasında komple taşımacılık (ftl) kara nakliye hizmetleri veriyoruz. İhracat ve ithalat süreçlerinizde en esnek çözüm önerilerimiz ve erişilebilir fiyat politikamız ile her zaman yanınızdayız.

Komple taşımacılık hakkında fiyat teklifi almak için +90 216 311 20 19 numaralı telefonu arayabilirsiniz yada order@trendlog.com.tr  adresinden yazabilirsiniz.

bişkek nakliye,kazakistan nakliye,kazakistan parsiyel,moğolistan frigo,moğolistan nakliye,özbekistan nakliye,rusya nakliye

Mesafeleri kısaltıyor,
Zamandan tasarruf ediyoruz.

info@trendlog.com.tr